Tot Rosenmontag
duurt het nog


Nieuws

CV de Bosdûvelkes valt in de prijzen

In deze tijden van economische recessie en crisis is er voor onze collega's van de Bosdûvelkes toch een financiële meevaller van € 3500,- te melden. Bosdûvels gefeliciteerd met deze fraaie bijdrage van de Rabobank. Voor meer informatie zie: delutte.com.

Nu online

We hebben 10 gasten online

Nieuwsflits

Tuffelkeerlke

nieuw 60Zoals je weet wordt op Rosenmontag 's avonds bij Jossie de Orde van Verdienste van onze carnavalsvereniging uitgereikt door Prins Martin van Losser. 
Tot 14 februari a.s. kun je je stem uitbrengen op diegene waarvan jij vindt dat hij of zij deze hoge onderscheiding verdient. Kies de menu-optie Orde van Verdienste om het regelement te lezen en het formulier in te vullen.

nieuwEr zijn zojuist weer nieuwe foto's toegevoegd aan de fotogalerij. Onder andere van het ophangen van de posters. Let hierbij vooral op de triangelist in het rode jasje!!!

C.V. de Tuffelkeerlkes feliciteert Jeugdgraaf Luuk en Gravin Carmen van onze zustervereniging de Bosdûvelkes.

Zoals je ziet is de inschrijving voor de loopgroep inmiddels gesloten. Lees voor meer informatie het betreffende nieuwsartikel...

Prins Erwin (Brookhuis) is gepresenteerd als Stadsprins van Oldenzaal. Hij koos Ton olde Weghuis tot zijn Adjudant. Kadolstermennekes gefeliciteerd met dit prachtige duo.

De Tuffelkeerlkes feliciteren Prins Martin II (Gevers) en zijn Adjudanten Cees (Haulo) en Jeroen (Withag) met hun benoeming tot hoogheden van Losser. De felicitaties gelden natuurlijk ook hun hofchauffeur Bennie Gevers.